V čem můžete odjet?


Pomalu se blíží sezona letních dovolených a mnoho lidí už se chystá, že někam vyrazí. Spousta lidí zůstává na dovolenou v Česku. Chtějí poznávat i krásy České republiky a hlavně chtějí mít k dispozici auto, kdyby se cokoliv stalo. Češi jsou zkrátka prakticky založení, a pokud se i vy chystáte na dovolenou po České republice vlastním autem, je potřeba si ho dát do pořádku. Ideální je zkontrolovat kapaliny, nechat vyměnit olej, protože nejspíš najedete víc kilometrů, a zkontrolujte si platnost dálniční známky. Mít připravené auto na dovolenou je základ, abyste nemuseli odjíždět ve stresu zda jste na něco nezapomněli. Totéž platí pro dovolenou v zahraničí, kam se mnoho lidí také vydává autem, a pro cestu o zahraničí platí nutnost přípravy auta dvojnásob.

bílá škoda

Ne vždycky se ale podaří na dovolenou autem odjet. Když to člověk nejméně čeká, auto mu vypoví službu. Stát se to může kdykoliv, a od toho jsou tu půjčovny. I u nás si můžete vypůjčit auto, jaké potřebujete. Jedno z našich nejčastěji půjčovaných vozidel je Škoda Rapid TSI. Je to kvalitní auto, které má nízkou spotřebu a doveze vás i s cestovními taškami. Už se neprodává a má svého nástupce, ale stále je to populární auto, a proto ho najdete i u nás.

škoda volant

Naše autopůjčovna patří mezi to nejlepší, co můžete využít. Auta půjčujeme více než 20 let a naši zákazníci se k nám rádi vrací. Půjčujeme osobní auta i dodávky a stačí nám

  • Vratná záloha
  • Dva doklady totožnosti

Během pár minut můžete odjet, a my se budeme těšit až nám vozidlo vrátíte. Jediné co musíte udělat je dotankovat nádrž do plna. Vypůjčit si auto u nás se vyplatí, protože naše ceny jsou nízké a kvalita našeho vozového parku je vysoká. Naše veliké plus je, že pracujeme nonstop, takže u nás seženete auto kdykoliv budete potřebovat. Vyberte si auto na které jste zvyklí a odjeďte za pár minut.