Zateplená podlaha


Také se chystáte zateplovat podlahu? Pokud ano, tak se vám na to samozřejmě bude hodit podlahový polystyren. Podlahový polystyren seženete například na kvalitní webové stránce, která je přehledná a je to eshop.sepas.cz. Mimo podlahový polystyren tady najdete i další typy polystyrenu, například polystyrenové hlavy nebo polystyrenové koule a také polystyrenové kuličky. Víte, na co jsou vhodné polystyrénové kuličky? Pokud třeba chcete udělat nějaký kvalitní krásný sedací vak, tak se vám samozřejmě na to bude hodit. Mnoho lidí právě využívá polystyren také k tomu, že dobře tepelně izoluje, takže když si necháte potom zateplit fasádu anebo budete potřebovat podlahový polystyren, tak se potom nemusíte obávat, že vaše podlaha vás bude studit.

Polystyren má různou výšku.

Mě samotnou vždycky opravdu zaráží fakt, když mi někdo řekne, že polystyren vůbec nepotřebuje, že prý nepomáhá, tohle je opravdu veliký omyl. Lidi jednoduše přemýšlejte. Já si myslím, že všichni víte, že polystyren krásně izoluje teplo. Polystyren na sebe nenavazuje ani vodu, ale nenasakuje vlhkost. Takže opravdu je to perfektní věc nás zateplování. Zkuste si sednout na polystyren, i když bude úplně ledová podlaha bude mít třeba nula stupňů a vy si sednete na polystyren, třeba na pěticentimetrový polystyren, tak vás rozhodně nic studit nebude.

Polystyren se hodí pod podlahu.

Budete cítit teplo, ale ne že by polystyrén hřál, ale jednoduše zadrží vaše tělo, vaše teplo z vašeho těla, takže si můžete být jisti, že když budete mít potom třeba podlahový polystyren pod podlahou a přímo pod plovoucí podlahou, tak alespoň vás nebudou v zimě studit nohy. Řeknu vám, že je velice nepříjemné, když v zimě chodíte doma a studí vás nohy. Vím, že si mohu vzít papuče nebo teplé ponožky. Ale i když mám opravdu teplé vlněné ponožky, tak mě kolikrát opravdu tak studí nohy, jako kdybych chodila venku bosa. Na přehledných webových stránkách se dozvíte více informací o polystyrénu, a to včetně kvalitního silného podlahového polystyrenu.