Bydlete komfortně a levně


Asi naprostá většina lidí si představuje, že budou bydlet ve větším domě nebo bytě, ale nakonec jsou rádi, že bydlí vůbec někde. I menší a starší byty zdražily natolik, že si je ne každý může dovolit. A to je problém hlavně pro mladší generace, které nastoupí po škole do prvního zaměstnání a mají se osamostatnit. Placení nájemného hned po škole uzavře cestu k vlastnímu bydlení spoustě mladých lidí, protože je nemožné z jednoho či dvou příjmů, pokud se bavíme o páru, našetřit na základ pro hypotéku či na vlastní bydlení bez hypotéky, a k tomu platit nájem a další výdaje. Lidé by museli mít opravdu hodně nadstandardní mzdy, aby to bylo reálné.

tiny house

Naprostá většina lidí financuje svoje bydlení hypotečním úvěrem, protože už roky jsou nemovitosti cenově v řádech milionů. Bez hypotéky to zkrátka nejde, ale problém je v tom, že už ani tu hypotéku spousta lidí nedostane, a nebo ne v potřebné výši. Na získání hypotéky musíte mít naspořenou určitou částku, kterou vám sdělí banka, a nebo musíte mít dům k rekonstrukci nebo stavební pozemek. Pokud byste se ale rozhodli bydlet jinak, máte možnost.

Tiny house projekt je možnost, jak získat bydlení do osobního vlastnictví, aniž byste museli splácet hypotéku v řádech milionů až do důchodu. Jde o malé domky, které jsou na podvozku, takže je možné je přemístit podle aktuální potřeby. Uvnitř najdete všechno co v normálním domě či bytě, jen jde o menší plochu s patrem, aby šlo o co nejmenší zastavěnou plochu. Díky tomu je cena nižší než je u běžného domu.

peníze dolary

Tiny house je ideální volba pro každého, kdo nechce platit obrovské částky za bydlení, a přesto nechce bydlet v nájmu. Nájemní bydlení skýtá řadu rizik, a to hlavně ukončení smlouvy, což může člověku pořádně zkomplikovat život. A to se vám u tiny housu nestane. Prohlédněte si nabídku a dovolte si vlastní bydlení.