Moderní bydlení i za dobré ceny


Většina lidí by chtěla bydlet v nějakém pěkném rodinném domečku. Někdo ani nepotřebuje luxus a drahé materiály, ale jde jim hlavně o to mít funkční a moderní domek, který jim umožní příjemný život bez kompromisů. Jedním takovým domem je třeba bungalov Effective, který vám můžeme postavit jako dřevostavbu nebo jako zděný dům. Jde o bungalov obdélník, který je přízemní, dostatečně prostorný, a zároveň cenově dostupný. Naše nejlevnější domy totiž stojí už 3 miliony korun včetně daně, což je dnes opravdu nízká cena.

stavba domu

Proč si nechat postavit dům na klíč?
Stavíme domy na klíč, což znamená že si jen vyberete některý z našich typových projektů, a můžete se těšit na to, až vám předáme klíče od dokončeného domu. U každého domu se dozvíte co všechno je v ceně a co je nutné dokončit zvlášť. Můžete si vybrat jen samotný dům a nebo třeba dům s terasou a garáží. Záleží co je pro vás důležité, a podle toho se můžete rozhodnout.

Domy dodáváme ve vysoké kvalitě a ve standardu, o který je dnes zájem. Některé domy mají černou střechu, jiné zase červenou, v některých domech najdete ve standardu daného typu bílá okna, u jiných zase hnědá. Pokud by se vám některý dům zalíbil, ale chtěli byste změnit třeba barvu oken nebo fasády, je to samozřejmě možné.
Náročným klientům jsme připraveni vytvořit individuální projekt jen pro ně. Třešničkou na dortu našich služeb je možnost vyřízení stavebního povolení.

dům soláry

Dispozice je rozhodující
Pro samotný pár postačí klidně bungalov 2kk nebo 3kk, ale většina rodin s malými dětmi potřebuje něco trochu většího. Nejprodávanější je bungalov 5kk, který disponuje opravdu velkorysým obývacím prostorem, který je spojený s kuchyňským a jídelním koutem. K tomu v něm najdete 4 ložnice, což je ideální až pro 3 děti. Naše domy jsou velice populární a je o ně velký zájem, pokud se chcete stěhovat ještě letos, ozvěte se nám co nejdříve.