Chcete vydržet déle?


Všichni víme, jak to chodí při sexu. Co a jak tento nabízí a co od nás naopak vyžaduje. A tak víme například to, že jsou u něj nezbytné erekce. Bez nich se nedosáhne pohlavního styku a bez pohlavního styku se změní celý sex v nejlepším případě v nějaké to pomazlení se. Ví se tedy, že se má dosahovat erekcí a že tyto mají být pevné a dost dlouhé, aby si oba partneři sexu stihli dostatečně užít.

Ví se ale i to, že někdy bývají právě s erekcemi problémy. Někdy jich muži nejsou z některého z více důvodů schopni dosáhnout a někdy sice erekci mají, ale jenom chabou a takovou, která příliš brzy zase mizí, nevydrží. A to pak vede k neuspokojivému sexuálnímu životu.

dva v posteli

Naštěstí se s tím ale dá v mnoha případech něco dělat. Jistě, když muž o svoji ‚ozdobu‘ přijde, je tato jednou provždy pryč a nová se nevypěstuje, ale s jinými obtížemi se něco udělat dá. Protože už byly objeveny i léky a přípravky, kterými se dá dosahovat zlepšení i v oblasti sexu.

Například Dapoxetin by měli určitě znát muži, kteří jsou sužováni předčasnými ejakulacemi. To proto, že právě pro ně je tento přípravek určen, právě jim pomáhá. Když jsou muži, co se jejich genitálií týká, příliš citliví, často dojde k tomu, že jsou příliš brzy hotoví. A jejich partnerky se třeba nedočkají ani špetky toho skutečného potěšení. A je to výše zmíněný přípravek, kterým se dají genitálie mužů poněkud znecitlivět, což pak vede k tomu, že se muž tak rychle nevzruší na maximum a tudíž při pohlavním styku déle vydrží.

dva v objetí

Kromě jiných problémů souvisejících se sexem se tedy lze zbavit i zmíněné předčasné ejakulace. I ta se dá vyřešit používáním vhodného přípravku, který si může snadno sehnat kdokoliv z nás. A ruku na srdce – není lepší používat takovýto přípravek, než při sexu opakovaně zklamávat a nedopřávat si to pravé potěšení? Nad které pro mnoho lidí není?